خریدار ضایعات کاغذ

خریدار ضایعات کاغذ

ضایعات چاپ و بسته بندی اغلب شامل چه مواردی می‌شوند؟

اغلب در چاپخونه ها وقتی کار چاپ می‌شود، پس از اتمام چاپ آن زینک دیگر قابل استفاده نیست، به همین دلیل آن را به عنوان ضایعات به افرادی که ضایعات زینک میخرند، میفروشند.

از دیگر ضایعات میتوان به ضایعات کاغذ اشاره کرد. این ضایعات هم به این صورت است که وقتی کتابی یا کاتالوگ یا هر گونه اقلام چاپی به صورت اشتباه چاپ میشوند یا در موقع چاپ باطله میشوند، به مرور زمان زیاد شده و افرادی خواستار خرید آنها میشوند.

از دیگر ضایعات میتوان به ضایعات کارتن ها اشاره کرد. مثلا شما پس از بسته بندی بصورت کارتن دیگر آن کارتن یا بسته بندی قابل استفاده نیست( پاره شده یا تحمل وزن آن بسته را ندارد)؛ پس از زیاد شدن آنها را به افرادی که بدنبال ضایعات کارتن هستند، میفروشیم.

بهترین خریدار ضایعات چاپ و کاغذ و بسته بندی ایران کیست؟

شاید همیشه فکر کنید که چقدر خوب است که ما در منازل سطل بازیافت داریم و ضایعات قابل بازیافت خود را در آن جمع‌آوری می‌کنیم؛ همچنین هر هفته عده‌ای اقدام به جمع‌آوری آن‌ها می‌کنند.
در نگاه اول خیلی زیباست که برای مثال شهرداری یا هر ارگانی برای مردم شهر و کشورش این کار را می‌کند؛ اما در واقع این افراد تمام ضایعات بازیافتی‌های ما را که شامل کاغذ و کارتن و پلاستیک و … هستند، به صورت رایگان از ما می‌گیرند و با جمع‌آوری حجم بالایی از آن‌ها اقدام به فروش این بازیافتی‌ها می‌کنند.

تازگی‌ها آن‌قدر این کار رواج پیدا کرده‌است که حتی افرادی در سایت‌های خرید و فروش لوازم دست دوم آگهی خرید ضایعات کاغذ و جعبه و کارتن و پلاستیک و… ثبت می‌کنند و وقتی شما تماس می‌گیرید اگر حجم مورد نظر را داشته باشید، به شما قیمتی ارایه می‌دهند و حتی خودشان به درب منزل شما مراجعه می‌کنند و تمام ضایعات ذکر شده را پس از وزن کردن به صورت نقدی از شما خریداری می‌کنند.

خرید ضایعات چاپ، کاغذ، پلاستیک و بسته بندی به چه صورت انجام می‌شود؟

خرید ضایعات چاپ، کاغذ، پلاستیک و بسته بندی، از جمله مشاغلی است که در صنعت چاپ فعالیت می‌کنند. این افراد با چاپ‌خانه‌های مختلف تماس میگیرند و از آنها میخوان که اگر ضایعات چاپی دارند، در ازای دریافت مبلغی آنها را به این افراد بفروشند. این کار بیشترین سود را برای این افراد دارد؛ چرا که یا خود این افراد توانایی بازیافت کردن این ضایعات را دارند و یا این که ضایعات را به کارخانجات بازیافتی با قیمتی بسیار بالاتر از قیمتی که از شما خریداری کرده‌اند، می‌فروشند. برای این کار به سرمایه اولیه زیادی هم نیاز نیست، برای همین خیلی از افراد به سراغ این شغل می‌روند.

پرشین کاغذ با خرید ضایعات کاغذ قصد دارد اقتصادی در کشور عزیزمان بکند تا دیگر آلودگی نباشد.

شماره تماس : ۰۹۱۲۵۰۲۷۹۴۹